Pasażer

Koleje Mazowieckie uruchamiają “Bilet Turysty”

Koleje Mazowieckie na okres wakacji uruchamiają specjalną ofertę – Bilet Turysty. Z przejazdów w jej ramach skorzystać będzie można od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r.

Fot. KM

Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Bilet Turysty można kupić w kasach biletowych i biletomatach już od dzisiaj za 67 zł. 

Szczegółowe zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie: https://turysta.mazowieckie.com.pl/#site  oraz pod numerem call center 22 364 44 44.

Dodatkowo z Biletem Turysty, otrzymamy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury.

Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/

Dodaj komentarz