Polregio

POLREGIO zmienia logo!

Spółka POLREGIO zmienia logo! O działaniach tych poinformował na Twitterze rzecznik prasowy Dominik Lebda. Jakie zmiany przewoźnik wprowadził?

Logo POLREGIO zostało rozdzielone – w ten sposób spółka chce zwrócić uwagę na zachowanie dystansu między pasażerami w czasie pandemii.

– Pierwszy raz zmieniamy logo – dla oznakowania pociągów i wyraźnego wskazania – zachowaj bezpieczną odległość – pisze Dominik Lebda, rzecznik prasowy POLREGIO. – Sprawdzamy frekwencję, a w razie potrzeby zwiększamy składy.

 

Jak podkreślił Lebda, w porozumieniu z samorządami województw w pojazdach puszczane są komunikaty głosowe związane z zachowaniem odstępu.

Przypomnijmy, że od tygodnia w polskiej komunikacji publicznej obowiązują specjalne obostrzenia, związane z podróżowaniem i liczbą pasażerów znajdujących się w pojazdach.

– W tramwaju czy autobusie, we wszystkich środkach komunikacji publicznej nie może być tłoku, musi być dystans – powiedział premier Mateusz Morawiecki, apelując, by środki komunikacji miejskiej zostawić dla osób, które muszą przejechać do zakładu pracy. Zostawmy też co drugie miejsce wolne.

Dodaj komentarz