Wydarzenia

Pracownicy ŁKA, MZK Wrocław i Łódź biorą udział w akcji #BohaterowieTychDni

Fot. wikimedia / CC

Łódzka Kolej Aglomeracyjna dołączyła do ogólnopolskiej kampanii #BohaterowieTychDni, akcji organizowanej przez Polską Grupę Farmaceutyczną S.A. Celem projektu jest przybliżenie sylwetek osób, które w czasie pandemii wykazują się szlachetnością, odpowiedzialnością i wielkim sercem.

Wśród tych osób znalazło się troje pracowników ŁKA – to oni dokładają wszelkich starań, aby pasażerowie podczas podróży czuli się bezpiecznie i komfortowo.  O swojej pracy w okresie pandemii opowiadają w krótkim filmie.

-Takich bohaterów w ŁKA jest oczywiście dużo więcej – podkreśla przewoźnik.

Wśród bohaterów znaleźli się także przedstawiciele MPK Łódź i MPK Wrocław,

Bohaterowie Tych Dni to projekt mający na celu podziękowanie i wyróżnienie postaw tych, którzy swoimi – nawet z pozoru codziennymi i zwyczajnymi – czynami udzielili drugiemu człowiekowi pomocy w kryzysowej sytuacji – mówi Sebastian Grochala, Menedżer ds. Komunikacji w Polskiej Grupie Farmaceutycznej, która zainicjowała projekt.  Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu mediów społecznościowych i możliwości, które dają, jest platformą wymiany pomysłów i propozycji tego, co każda i każdy z nas może zrobić, aby w obliczu pandemii udzielać pomocy tym, którzy jej potrzebują – dodaje.

Dodaj komentarz