Wywiady

Ubiór roboczy nie musi być nudny

Rozmowa z Elizą Biegaj o spełnianiu się w pracy projektanta.

Dlaczego wybrała Pani PO Modus?

Zdecydowałam się na „Modus Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A.”, ponieważ chciałam zmierzyć się z wyzwaniem bycia projektantem. Zawsze ciekawiło mnie jak wygląda konstrukcja odzieży i jej realizacja od środka. Firma Modus wspiera młody zespół organizując szkolenia oraz kursy, które mają na celu polepszyć efektywność pracy. Z pewnością mogę polecić firmę wszystkim, którzy interesują się modą i pragną dowiedzieć się więcej o produkcji. Od początku wiedziałam że trafiłam w dobre ręce .

Modus powołał właśnie do życia Biuro Projektowe. Jakie są oczekiwania Zarządu i jaką rolę Pani ma w nim pełnić?

Mamy na celu odświeżyć wizerunek firmy, by zaciekawić naszych nowych klientów szerszą ofertą. Jako główny projektant będę nadzorować pracę nad nowymi wzorami, by projekty spełniały oczekiwania naszych klientów. Bardzo ważne jest prowadzenie dokumentacji techniczno-technologiczej za które jestem odpowiedzialna.

Czy ma Pani już jakiś pomysły na innowacje, ciekawe projekty a może chce Pani czymś zaskoczyć? Jakie są plany Biura Projektowego na najbliższe miesiące?

Pragniemy pokazać, że ubiór roboczy nie musi być nudny. Chcemy ożywić odzież kolorowymi tkaninami, kontrastami i ciekawą konstrukcją. Ma być ładnie i wygodnie.

Rozmawiał Adam Musiał

Eliza Biegaj 

Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie. Dyplom obroniłam w marcu na pokazie dyplomowym MSKPU 2019. Zostałam zatrudniona w firmie „Modus Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A.”, na stanowisku projektanta odzieży w biurze projektowym. W codziennej realizacji zleceń, pomagają mi technolodzy odzieżowi, dzięki którym podnoszę swoje kwalifikacje. Jestem młodą kobietą, która wchodzi w świat mody i nie boi się nowych wyzwań. Naukę pragnę przełożyć na kolekcje, tworzone dzięki wyobraźni oraz inspiracji. Ogromną satysfakcję i radość sprawia mi, gdy uszyta odzież została zrealizowana na podstawie mojego projektu. W moich pracach z pewnością zobaczycie nowoczesne kroje z wyrazistymi akcentami. Pragnę odświeżyć wizerunek firmy by nasi stali jak i nowi klienci czuli się w naszych ubraniach wygodnie i modnie. 

MD

Dodaj komentarz