Pasażer

Weekendowa promocja KŚ dla Honorowych Dawców Krwi

Pasażerowie z odznaką „Honorowego Dawcy Krwi – Zasłużonego dla Zdrowia Narodu” będą mogli nabywać bilety jednorazowe na pociągi Kolei Śląskich z 50 proc. ulgą.

Fot. Adam Kilian / CC

Dobrze wiemy, jak wartościowa i potrzebna jest krew. W okresie wakacyjnym w szpitalach i bankach krwiodawstwa zawsze jej brakuje. Zasoby ogranicza także pandemia.

Zachęcając pasażerów do oddawania krwi, Koleje Śląskie przygotowały specjalną ofertę – w weekendy, od 27 czerwca do 31 sierpnia, osoby z odznaką HDK będą mogły przejechać pociągami z 50 proc. ulgą. Poza ofertą znajdują się pociągi specjalne oraz te kursujące na odcinku ChałupkiBohumin.

Podstawą do skorzystania z ulgowego przejazdu jest okazanie w trakcie kontroli dokumentów przejazdowych w pociągu legitymacji „Honorowy Dawca Krwi – Zasłużony dla Zdrowia Narodu”, według wzoru określonego w załączniku do warunków taryfowych oferty wraz z dowodem osobistym (w tym z dowodem okazywanym przy użyciu usługi mTożsamość) lub innym dokumentem umożliwiającym potwierdzenie tożsamości osoby uprawnionej.

Sprzedaż biletów w ramach tej oferty będzie prowadzona:

Dodaj komentarz