Wywiady

Andrzej Kowalczyk: Współpraca oparta jest na komunikacji

O tworzeniu z metalu, współpracy i planach na przyszłość rozmawiamy z Andrzejem Kowalczykiem, prezesem zarządu spółki Mabo.

Panie Prezesie, zazwyczaj gdy mamy okazję porozmawiać firma MABO  jest tuż po odebraniu kolejnego wyróżnienia. Przez lata trochę się ich zebrało. Tym razem jednak to niejako kolej uhonorowała spółkę bowiem pan Adolf Bogacki odebrał Odznakę honorową „Zasłużony dla Kolejnictwa”. To potwierdzenie znaczenia pracy jaką MABO wykonuje dla rodzimej kolei?

Rzeczywiście w ostatnich latach uzbierało się trochę wyróżnień: Złota Odznaka Honorowa Gryfa Zachodniopomorskiego, Heros Polskiej Gospodarki w 2019 r., Złoty Medal Akademii Sukcesu, Godło Promocyjne „TERAZ POLSKA” za napinacze bezciężarowe i Odznaka Honorowa Zasłużony dla Kolejnictwa. Te i wiele innych wyróżnień to dla nas powód do dumy i świadomość, że wysiłek jaki wkładamy w rozwój istniejących jak i nowych produktów jest doceniany. Daje to nam także przysłowiowy „wiatr w żagle”, że jednak coś potrafimy, że obraliśmy właściwy kierunek rozwoju, że jesteśmy potrzebni.