Wydarzenia

Konkurs świąteczny dla dzieci – głosowanie! [ZDJĘCIA + FILMY]

Macie talent! Pieczecie pierniki, tańczycie i śpiewacie, a także jesteście niezwykle uzdolnieni plastycznie! Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei zakończyła zbieranie prac do świątecznego konkursu “Gwiazdy na gwiazdkę – pokaż swój talent”. Prezentujemy je poniżej i zapraszamy do głosowania na fanpage’u Raportu Kolejowego na portalu Facebook. Szczegóły poniżej.

„Gwiazdy na gwiazdkę – pokaż swój talent” to konkurs skierowany do dzieci i młodzieży, mający na celu promocję polskich tradycji, rozbudzenia kreatywności i zacieśniania relacji z bliskimi. Zadaniem uczestników jest prezentacja talentu, pasji i połączenie jej z tematyką zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Głosowanie na najlepsze Waszym zdaniem zgłoszenia rozpoczynamy o północy 5 grudnia! Swoje głosy oddawać możecie do 14 grudnia do godz. 10.00. Rozstrzygnięcie nastąpi tego samego dnia o godz. 12.00.

Wyniki opublikowane zostaną na stronie internetowej www.raportkolejowy.pl i portalu Facebook.

Fundatorem prezentów jest Polska Izba Producentów Urządzeń i Usług na Rzecz Kolei.

Jak głosować? 

Na profilu “Raportu Kolejowego” na Facebooku zamieściliśmy Wasze zdjęcia oraz filmy. Klikajcie “Lubię to” i zdecydujcie, kto wygra!

ZDJĘCIA:

    Uzdolniona plastycznie 12-letnia Zoa prezentuje swoje prace.

    Rodzinna tradycja pieczenia i przystrajania ciasteczek, które później wręczane są Świętemu Mikołajowi.

    4-letnia Julia Lewandowska z mamą i młodszą siostrą pieką wspólnie pyszne pierniczki. Następnie ozdabiają je kolorowymi koralikami i pisakami.

    5-letni Tymoteusz własnoręcznie wykonał piękną świąteczną ozdobę.

FILMY:

Dodaj komentarz