Polregio

POLREGIO utworzy Śląski Zakład!

POLREGO rozpoczęło działania prowadzące do utworzenia Śląskiego Zakładu Spółki. Jej siedziba mieścić się będzie w Częstochowie.

Zarząd POLREGIO sp. z o. o. powołał Pełnomocnika ds. Utworzenia Śląskiego Zakładu POLREGIO z siedzibą w Częstochowie. Działania te pozwolą na stworzenie nowych miejsc pracy w stabilnej i wiarygodnej Spółce prowadzącej ogólnopolską działalność.

– Rosnący potencjał Województwa Śląskiego w zakresie transportu kolejowego oraz nasza współpraca z Województwem Śląskim, oparta o umowę dziesięcioletnią, która jest pierwszą umową zawartą na tak długi okres czasu w historii Spółki, pozwalają nam na zwiększenie zaangażowania POLREGIO w organizację transportu kolejowego w regionie dla zapewnienia najwyższej jakości usług dla pasażerów. Nie boimy się dużych wyzwań i dotrzymujemy słowa w zakresie planów rozwoju Spółki, o których wielokrotnie wspominaliśmy. Pozytywnie zakończony proces restrukturyzacji pozwala nam na kolejne kroki w celu rozwoju z żelazną konsekwencją, w tym „aktywacji” naszych aktywów na terenie województwa śląskiego – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Zarządu POLREGIO.