Raport z Polski

WARS wspiera powracających w ramach akcji #LOTdoDomu

Kanapka, słodka przekąska i woda mineralna – taki zestaw otrzymają na pokładzie pasażerowie korzystający z dodatkowych pociągów oraz autokarów kursujących w ramach akcji #LOTdoDomu. O zapewnienie posiłku zadbał WARS.

Pasażerowie pociągów PKP Intercity oraz autokarów Polonus poczęstunki odbierają samodzielnie w wyznaczonych do tego częściach składów, w autokarach – przed rozpoczęciem podróży, co pozwala na zapewnienie bezkontaktowej usługi.

Jak informuje PLL LOT, w ciągu 9 minionych dni do kraju w ramach akcji #LOTdoDOMU powróciło 32 057 osób. Wykonanych zostało 237 rejsów, wykorzystując 44 maszyny typu Boeing 787 Dreamliner, Boeing 737-800, Embraer i Bombardier Q400.

Pasażerowie samolotów, po bezpiecznym wylądowaniu na lotnisku, mogą przesiadać się do uruchomionych specjalne m.in. przez największego polskiego przewoźnika PKP Intercity, pociągów. Te wożą ich z lotniska Chopina w Warszawie w 4 kierunkach: do Przemyśla, Bielska-Białej, Wrocławia i Kołobrzegu. Do dyspozycji powracających są także autokary Polonus.

PKP Intercity wspiera akcję #LOTDoDomu i uruchamia 4 specjalne pociągi

Dodaj komentarz