Aktualności Polregio

Akcja Dwie Godziny dla Rodziny/dla Człowieka w POLREGIO

2 czerwca br. pracownicy POLREGIO będą mieli skrócony czas pracy o dwie godziny z zachowaniem prawa do wynagrodzenia. Dla pracowników, których charakter pracy w tym dniu nie pozwoli na skorzystanie z tej możliwości, dwie wolne godziny będą mogły zostać odebrane do końca lipca na tych samych zasadach. Pracownicy mogą wykorzystać dodatkowy czas np. na wspólną aktywność fizyczną z bliskimi, czy też gry i zabawy na świeżym powietrzu.

Dbałość o kondycję jest szczególnie istotna w obecnym okresie wychodzenia z obostrzeń pandemicznych.

Głównym celem tegorocznej kampanii #2h4family jest zbliżanie ludzi i troska o dobrostan człowieka. To przesłanie jest szczególne istotne w obecnej rzeczywistości, kiedy w warunkach izolacji społecznej i z konieczności troski o zdrowie rodziny, musieliśmy ograniczyć kontakty z bliskimi do niezbędnego minimum. Hasłem przewodnim tegorocznej kampanii jest “POKOLENIOWO NA SPORTOWO”.

Pielęgnowanie relacji międzyludzkich poza służbą kolejową jest obecnie bardzo ważne. W trosce o dobrostan naszych pracowników, przy zachowaniu wynagrodzenia, kolejny rok przystępujemy do akcji specjalnej i umożliwiamy wykorzystanie dodatkowego czasu np. dla bliskich – podkreśla Artur Martyniuk, Prezes Zarządu POLREGIO.

Globalny Ruch Społeczny na rzecz bliskości “Dwie Godziny dla Rodziny/dla Człowieka” został zainicjowany przez Instytut Humanites, a obecna edycja to już 10. odsłona tej akcji.

Dodaj komentarz