Publikacje Firm Wywiady

Andrzej Kowalczyk, MABO: Dostawa nie kończy współpracy [WYWIAD]

Przy sprawdzeniu jest jeszcze prościej – osoba dokonująca weryfikacji pracy urządzenia zaczytuje kod z urządzenia i klika funkcję „sprawdź”. Aplikacja wskazuje nastawę jak winna w tym momencie być na urządzeniu, osoba sprawdzająca dokonuje wzrokowej weryfikacji, wykonuje zdjęcie napinacza z nastawą i na tym kończą się jej czynności. System przesyła dane na nasz serwer i analogicznie jak przy montażu na wskazany wcześniej mail jest wysyłany raport z czynności sprawdzających.

To jednak nie wyczerpuje jak wspomniałem tego co Mabo ma do zaoferowania branży kolejowej. Co jeszcze szczególnie Pan zarekomenduje?

Niestety nie o wszystkim mogę mówić. Dużo pomysłów jest w fazie opracowywania rozwiązań. Współpracujemy z wieloma jednostkami naukowymi w Polsce w różnych dziedzinach ale poza konstrukcjami wsporczymi dla drogownictwa myślimy o rozwoju produktów dla kolejnictwa. Na najbliższych targach TRAKO zaprezentujemy makietę urządzenia do monitoringu sieci trakcyjnej. Jest to rozwiązanie które pozwala doposażyć nasze urządzenia już zamontowane na sieci jak i nowe w elementy które połączone ze sobą pozwalają na informowanie o zdarzeniach na sieci trakcyjnej – w szczególności tych niepożądanych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na stoisko w hali E  stoisko nr 26 będzie można uzyskać dużo więcej szczegółów.

To czym Mabo może się szczególnie chwalić to kompleksowość działań i oferty. Pytanie jednak dlaczego takie podejście?