Aktualności

Koleje Dolnośląskie grają z WOŚP. Aukcje wciąż trwają [LINK]

Marzysz, by przejechać się w kabinie Impulsu 45WE? Możesz to zrobić! Koleje Dolnośląskie, wspólnie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, zapraszają do udziału w aukcji. Ta trwa do 29 stycznia.

Koleje Dolnośląskie po raz kolejny wspierają działania WOŚP, dokładając swoją cegiełkę do zbiórki i przeznaczając na licytacje udział w dwóch wydarzeniach – przejazd pociągiem Impuls 45WE w kabinie maszynisty oraz szkolenie na symulatorze kolejowym w Ośrodku Szkolenia Kadr Kolei Dolnośląskich.

– Od lat wspieramy fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nie tylko angażując się w licytacje przedmiotów związanych z kolejami, ale również umożliwiając wolontariuszom bezpłatny przejazd naszymi pociągami w dzień finału. Dzięki temu mogą bezpiecznie podróżować do miast na Dolnym Śląsku, zachęcając tym samym pasażerów do aktywnej pomocy w zbiórce. Tak samo było w tym roku – opowiada Bartłomiej Rodak, rzecznik prasowy Kolei Dolnośląskich.

 

Szansa na przejazd pociągiem

przejazd nowoczesnym pociągiem zza kokpitu maszynisty może być nie lada gratką dla wszystkich miłośników kolei. Co czeka na zwycięzcę licytacji?

Zwycięzca weźmie udział w przejeździe pociągiem Impuls 45WE w kabinie maszynisty. Pozna także pracę drużyny konduktorskiej podczas przejazdu na trasie Wrocław Główny – Legnica.

szkolenie w symulatorze

Dla najbardziej dociekliwych kolejowych sympatyków przewoźnik przygotował wyjątkowe trzygodzinne szkolenie, po którym tajniki związane z pulpitem sterowniczym pociągu nie będą już dla nich obce.