Wydarzenia

Spotkajmy się na 33. Międzynarodowych Energetycznych Targach Bielskich ENERGETAB

Inauguracja targów ENERGETAB 2019 (fot. materiały organizatora)

Największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego ENERGETAB w Bielsku-Białej odbędą się w dniach 15-17 września 2020 r. – Wydarzenie, choć nieco inne, z pewnością będzie bezpieczne i udane – przekonują organizatorzy.

33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie to jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Teren targów obejmuje ponad 35 tys. mkw powierzchni ekspozycyjnej, zarówno w hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz terenach otwartych, na których wystawcy mają możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.

Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców – zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami „szczególnie wyróżniające się produkty” zgłoszone przez wystawców.

Ubiegłoroczne targi ENERGETAB cieszyły się licznym udziałem zwiedzających dla których swoje produkty zaprezentowało 726 wystawców nie tylko z Polski, ale i 25 krajów Europy, Azji i USA.

Szczegóły dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: http://energetab.pl/

Dodaj komentarz