Pasażer

Przed nami kolejne spotkanie w ramach “Piątków z UTK”

Podczas prowadzenia spotkań UTK korzysta z oprogramowania Microsoft Teams, które można używać poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację na telefonach z systemem Android (Google), iOS (iPhone) lub iPadOS (iPad). Specjaliści z UTK pomogą zestawić połączenie oraz będą służyć pomocą podczas trwania spotkania. Na stronie WWW zamieszczono również formularz, dzięki któremu każdy zainteresowany może zarezerwować termin swojej wizyty.

– Po spotkaniu zachęcamy do przesłania swojej oceny – informują przedstawiciele UTK. – W Urzędzie Transportu Kolejowego pragniemy zagwarantować najwyższą jakość usług świadczonych dla naszych klientów. Dlatego ważna jest dla nas Państwa opinia. Na stronie urzędu zamieściliśmy ankietę pozwalającą na przesłanie swoich spostrzeżeń.

 

„Piątki z UTK” organizowane rejestracji prosimy o podanie terminu i tematu planowanej rozmowy oraz danych kontaktowych. Precyzyjne określenie tematu pozwala naszym ekspertom na przygotowanie się do są w co drugi piątek miesiąca. Rocznie w ten sposób do urzędu trafia około 80 osób zainteresowanych problemami kolei. Zapisów można dokonać za pomocą formularza.

– Prosimy jednak pamiętać, że każde zgłoszenie będzie potwierdzone przez naszych pracowników. Możemy również prosić o rozszerzenie proponowanej tematyki spotkania – przypominają przedstawiciele UTK.