Wywiady

Solidni dla wspólnego rozwoju

Wasz asortyment kabli dla branży kolejowej jest bardzo szeroki. Czy są takie produkty z których jesteście szczególnie zadowoleni?

Siłą naszej oferty jest jej kompleksowość – od niskich napięć, przez średnie napięcia do transmisji danych. Mamy pełny komplet więc nasze zadowolenie jest oczywiste.

Kolej to nie jedyna branża z którą współpracujecie?

Tak, oczywiście, że nie. Staramy się zaistnieć a wzasadzie istniejemy prawie w każdym sektorze przemysłu polskiego. Już choćby ze względu na fakt iż jesteśmy Polskim producentem – zobowiązuje to nas do dostarczania najlepszej jakości produktów nie ustępując na krok zagranicznym firmom produkującym kable i przewody dla najbardziej ważnych gałęzi gospodarki naszego kraju jak choćby górnictwo, czy rodzimy przemysł stoczniowy i wiele innych. Ale też nie ukrywam, jak dobrze i pewnie, jeżeli chodzi o jakość naszych produktów czujemy się w branży kolejowej.

A jakie macie plany na najbliższe miesiące?

plany muszą być a zawsze są one kierowane poprzez zapotrzebowanie rynku. Zapewne jak każda szanująca się firma wytyczamy nowe kierunki rozwoju na bazie prognoz i zmian rynkowych. W obecnych czasach rynek jest niezwykle dynamiczny. Wiąze się to z ekspansją na nowe tereny działalności ,wdrażaniem nowych technologii oraz materiałów a co za tym idzie w naszym przypadku testami, badaniami i certyfikacjami. Dlatego reagujemy na wskazówki producentów pojazdów dotyczące ich wymagań oraz uwag co do przyszłych wymogów zawsze i bezwzględnie dopasowując plany rozwojowe i mając na uwadze czas który musi zostać poświęcony aby dopracować produkt jaki w naszym przypadku są kable i przewody aby były one wysoko wyspecjalizowane i niezawodne.

MD