Aktualności

C&C Partners – Światłowody z gwarancją jakości

Sieć linii kolejowych w Polsce, a szerzej nasz krajowy system transportowy, jest częścią europejskiej sieci komunikacyjnej.

Unia Europejska kładzie duży nacisk na budowę i modernizację linii kolejowych, ponieważ stanowią one ważny element zwiększania efektywności funkcjonowania wspólnego rynku oraz zapewniania wewnętrznej spójności gospodarczej. Polska będąca na trzecim miejscu pod względem długości linii kolejowych w UE odgrywa w tym względzie bardzo ważną rolę. W perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020 na priorytetowe inwestycje kolejowe przewidziano kwotę sięgającą 10 mln euro. W związku z tym w najbliższych latach przed polskim sektorem kolejowym stoi naprawdę duże wyzwanie. W ramach modernizowanych lub nowo budowanych linii kolejowych, tworzona jest nowa infrastruktura komunikacyjna. Powstają setki kilometrów infrastruktury teletechnicznej.

Uwzględniając możliwości transmisyjne oraz rosnące potrzeby w zakresie przepustowości infrastruktury teletechnicznej warto zwrócić szczególną uwagę na jakość oraz parametry techniczne nowo budowanych sieci kablowych. Ponadto biorąc pod uwagę wymagania i wytyczne zawarte w dokumencie „wytyczne dla projektowania i budowy linii optotelekomunikacyjnych” Ie-108 inwestorzy powinni stawiać na producentów i dostawców gwarantujących najwyższą jakość. Firma C&C Partners działa na rynku od 1992 roku.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania budynkowe, telekomunikacyjne oraz systemy wizji maszynowej. Od 1998 roku należymy do Grupy TKH – międzynarodowego holdingu zrzeszającego ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych. C&C Partners jest generalnym przedstawicielem – także należącego do holdingu TKH Group NV (TKH) – producenta kabli światłowodowych, firmy BV Twentsche Kabelfabriek (TKF). W naszej ofercie posiadamy kable zewnętrzne kanałowe wzmocnione i niewzmocnione, kable zewnętrzne ADSS, mikrokable dedykowane do systemu mikrokanalizacji oraz kable przeznaczone do budowy sieci FTTH, w tym kabel do bezpośredniego zakopywania w ziemi bez konieczności używania dodatkowych rur zabezpieczających. Ten ostatni stał się standardem przy budowie sieci dostępowych w Europie, a także znalazł uznanie w sieciach Orange Polska oraz u pozostałych operatorów ISP świadczących usługi na terenie naszego kraju.