Raport z Polski Wydarzenia

Firma Damiro Damian Midura / Midura Group poszukuje pracownika [OGŁOSZENIE]

Miejsce Pracy: Żory
Forma zatrudnienia: Pełny etat
Stanowisko: Handlowiec

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Damiro Damian Midura /Midura Group poszukujemy osoby na stanowisko:

Handlowiec

Zadania:

  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • monitorowanie przetargów związanych z działalnością Firmy
  • przygotowywanie dokumentacji przetargowej
  • określenie grupy docelowej potencjalnych nabywców
  • sporządzanie oraz wdrażanie działań marketingowych, a także w razie konieczności ich korygowanie
  • działania zmierzające do pozyskiwania nowych klientów
  • prezentacja oferty produktu oraz przygotowywanie i przedstawianie umów dla klientów
  • negocjację warunków zawieranych transakcji
  • dbanie o budowanie i utrzymywanie więzi z istniejącymi klientami firmy, utrzymywanie z nimi dobrych relacji
  • prowadzenie rozmów handlowych z klientami biznesowymi, realizację zamówień ze strony klientów
  • prowadzenie bazy danych klientów, CRM
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy, – CRM
  • sporządzanie notatek z wyjazdów (spotkania, targi)
  • przygotowanie planów pracy, strategii działania – miesięcznej oraz rocznej

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( warunek konieczny )
  • samodzielność i doskonała organizacja czasu pracy
  • otwartość w kontakcie z klientami
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B.
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata
  • znajomość pakietu MS office
  • wysoka kultura osobista
  • wykształcenie min. Średnie techniczne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w podanym wymiarze czasu pracy
  • umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń (stała pensja + premia)
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość ciągłego rozwoju
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

Prosimy o załączenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji na stanowisko handlowca w Damiro Damian Midura/ Midura Group Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

CV prosimy przesłać na adres administracja@damiro.pl lub złożyć osobiście w siedzibie firmy.

 Telefon kontaktowy: 535 634 263