Nowe pojazdy będą dostosowane do potrzeb różnych grup podróżnych, np. osób z niepełnosprawnościami czy rodzin z dziećmi. W 2030 roku cały tabor przewoźnika będzie nowy lub zmodernizowany, co zapewni wysoki poziom bezpieczeństwa podróży, a także wygody. Potężne inwestycje w nowoczesne pociągi będą napędzać dalszy rozwój kolei jako najbardziej ekologicznego środka transportu zbiorowego. Działania te wpisują się w założenia Europejskiego Zielonego Ładu. PKP Intercity planuje stać się pierwszym polskim przewoźnikiem pasażerskim, którego działalność będzie neutralna dla klimatu.
Powiązane artykuły
Siemens Mobility zmodernizuje infrastrukturę kolejową w Estonii
Firma Siemens Mobility wspólnie z GRK Rail oraz Kolejami Estońskimi (Eesti Raudtee) zmodernizuje blisko 90 procent linii estońskiej sieci kolejowej. Projekt obejmuje modernizację systemów sterowania ruchem kolejowym, a w końcowej fazie także wdrożenie europejskiego systemu zarządzania i kierowania ruchem kolejowym (ERTMS/ETCS) na całej sieci kolejowej Estonii. Wartość umowy to 115 mln EUR.
Rekord wielkanocnych podróży. PKP Intercity przewiozło 1,8 mln pasażerów
W okresie wielkanocnym z pociągów PKP Intercity skorzystało 1,8 mln pasażerów. To o 14,5 proc. więcej niż w analogicznym okresie 2024r. Wielkanocne podróże z PKP Intercity, jak co roku, cieszyły się dużym zainteresowaniem. Od poniedziałku 14 kwietnia do wtorku 22 kwietnia z usług narodowego przewoźnika skorzystało 1,8 mln pasażerów, podczas gdy w okresie ubiegłorocznych Świąt […]
Pasażerowie wracają do pociągów [RAPORT]
Lepszy rok Od stycznia do listopada 2021 r. (bo jeszcze UTK nie podsumował całego roku) przewieziono 222 mln osób. Wiadomo, że to już więcej niż w 2020 r., gdy w całym roku podróżowało 209 mln pasażerów. Choć do rekordowego 2019 r. jeszcze brakuje – przewieziono wówczas 335,9 mln pasażerów – to wiele wskazuje na to, […]




