Pasażer Raport z Polski Wydarzenia

Jak dobrze znasz Łódzkie? ŁKA zaprasza na wspólne zwiedzanie!

Specjalny cennik dla pasażerów ŁKA na seanse kinowe: bilet dla dorosłych 12 zł, bilet dla dzieci 9 zł.

Warunkiem przyznania zniżki jest przedstawienie przez klienta ważnego biletu ŁKA na przejazd w relacji do Drzewicy.

TOMASZÓW MAZOWIECKI

Efektem współpracy Spółki z samorządem Tomaszowa Mazowieckiego jest bezpłatna komunikacja miejska dla pasażerów posiadających ważny danego dnia bilet kolejowy ŁKA. Godziny odjazdu autobusów z dworca kolejowego w Tomaszowie zostały dopasowane do obowiązującego rozkładu jazdy pociągów ŁKA.  Ponadto nasi pasażerowie mogą skorzystać z atrakcyjnych zniżek  (do 30%) na zakup biletów wstępu do Skansenu Rzeki Pilicy, Grot Nagórzyckich i Areny Lodowej.

Szczegóły ofert:

  • ARENA LODOWA

Tomaszowskie Centrum Sportu na terenie Areny Lodowej wprowadziło zniżki na pełną ofertę dla klientów posiadających ważny w danym dniu bilet kolejowy ŁKA na przejazd w relacji Łódź FabrycznaTOMASZÓW MAZOWIECKI. pasażerowie mogą zakupić bilety wg oferty realizowanej dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego na podstawie „Karty Tomaszowianina”.

  • SKANSEN RZEKI PILICY I TRASA PODZIEMNA „GROTY NAGÓRZYCKIE”

Miejskie Centrum Kultury  wprowadziło zniżki na bilety wstępu do Skansenu Rzeki Pilicy i Trasy Podziemnej „Groty Nagórzyckie” dla pasażerów ŁKA, na podstawie ważnego danego dnia biletu na przejazd w relacji do Tomaszowa Mazowieckiego. Cena biletu normalnego zostanie obniżona do ceny biletu ulgowego (z 15,00 zł na 10,00 zł).